..::4.DOVS FRAM Jablonec nad Nisou::..
!--SPODNÍ LIŠTA-->
Novinky

srpen 2008

Vyhlášení VAŠÍ VYSNĚNÉ SOUTĚŽE

aneb Kdo ZATÍM vyhrává...

Výsledky:
1. Kloky: 53,8
2. Kuky: 40,8
3. Citry: 22,8
4. Pastelka: 12,6
5. Kulíšek: 10
6. Perníček: 7
Jistě jste si všimli, že Kloky má přes padesát bodů, a tudíž se dostala na druhou úroveň. Její vysněná odměna (heslo do LD a fotoalba) jí přijde na e-mail.
TLESK TLESK TLESK
27.srpna Čiko

červen 2008

Přichází léto a to znamená, že přichází i spousta novinek!!

1. Nová anketa, takže hlasovat!!
2. Už funguje odkaz na Kotorák (v závodech a soutěžích), jenže tam je jenom o letošním Kotoráku, protože jak jsme dopadli v minulích letech si nepamatuji a nedá se to najít... Proto vás prosím, jestli to máte někdo napsané v deníku, pošle te mi to. (Stačí posádka a jak dopadli)
Děkuji
3. Rozhodla jsem se vás nějak motivovat proto, aby jste psali články to lodního deníku, komentáře, psali to kajut posádek i poradní kajuty atp. A proto jsem si vymyslela bodování, které vás přivede k vašemu vysněnému cíli=)
odkaz na podrobnější info máte

7.června Čiko

červen 2008

Jak si pozornější z vás všimli, Lodní deník nefungoval tak jak měl. Proto jsem se musela pustit do rozsáhlé opravy...
Nakonec se mi to podařilo (poděkujte Vodénce, bez ní by se mi to nikdy nepovedlo...), a tak by měl Lodní deník už fungovat správně. Bude však ještě chvíli trvat, než se uplně vyladí.
Objeví se tam nová sekce, Tvorba členů oddílu (bude zaheslovaná, heslo se můžete dovědět u mě). Pokud jste napsali nějakou hezkou povídku, básničku, či cokoliv jiného, a chtěli byste, aby si jí mohli přešíst ostatní, pošlete mi jí na e-mail.
Dále poděkování Kuky a Kloky, které se velmi snaží, aby tady nebylo takové mrtvo, píší články do LD (pozn: lodní deník) a přidávají fotky do Fotoalba.
Potlesk pro ně!! TLESK TLESK TLESK!!!
6.června Čiko

Foto týdnePoslední aktualizace: 27.srpna 2008